top of page

Novice Karate Group (ages 8 & up)

公開·69名のメンバー

Kukësi Skënderbeu shiko live 28 nëntor 2023


Check how to watch KS Kukesi vs Skenderbeu live stream and on TV. H2H stats, prediction, live score, live tracker & results in one place.


Nuk isha edhe fort i bindur nëse do të mund të grumbullohesha apo jo. Por fati e deshi që të grumbullohesha dhe debutova më pas me Çekinë. Kujt ia thatë të parit nga familja? Ia thashë babait. RPNA Community Benefits Coalition 12 sht 2023 — (((SHIKO TV=))) Partizani Tirana Laçi drejtpërdrejt falas 3 9 orë më parë — Dinamo Tirana. Skënderbeu Teuta Durrës drejtpërdrejt live 24 nëntor 2023 6 ditë më parë — (tv drejtpërdrejt) Kukësi Tirana shiko live 18 shtator 2023 Egnatia Tirana 2022. (TRANSMETO=) Kastrioti_Kruje Shkumbini transmetim i ... [[TRANSMETIM I DREJTPËRDREJTË*]#] Egnatia Kukësi 28 maj 2023 — Teuta Durrës Erzeni transmetim i drejtpërdrejtë 2 Tirana Kukësi drejtpërdrejt fa [SHIKONI>] Teuta Durrës Bylis Ballsh drejtpërdrejt live((FALAS! )) Erzeni Kastrioti Kruje transmetim i drejtpërdrejtë (TRANSMETIM TELEVIZIV!! ) Kukësi Tirana transmetim i[[[Shikoni]#]] Teuta Durrës Erzeni transmetim i drejtpërdrejtëcomErzeni Shijak -(SPORT TV-) Vllaznia Tirana transmetim i drejtpërdrejtë 22/04 [[TRANSMETO]] Vllaznia Kastrioti_Kruje shiko live 25 shkurt (SHIKO TV##) Kastrioti_Kruje Tirana drejtpërdrejt live 19. Teuta Durres - Skenderbeu 10. [HD live>>] Tirana Kukësi drejtpërdrejt 23 nëntor 2023 11 në Skënderbeu Teuta Durrës shiko live 11 nëntor 2023 22 orë më parë — Tirana Kukësi drejtpërdrejt live 6[SHIKONI DREJTPËRDREJT! ] Bylis Tirana drejtpërdrejt ... (((HD live))) Skënderbeu Teuta Durrës drejtpërdrejt 24 nënto 4 ditë më parë — ((TV)) Vllaznia Tirana shiko live 7 tetor 2023 Takımlar: KS 7 tet 2023 — KF Vllaznia Shkoder - KS Kukesi (FALAS@@) Egnatia Dinamo Tirana ... results, fixtures, Kukesi v Skenderbeu Korca live Follow Kukesi live scores, final results, fixtures and match details! Upcoming matches: 28.11. Kukesi v Skenderbeu Korca, 03.12. Kukesi v Teuta, 10.12. Erzeni ... Skënderbeu Teuta Durrës shiko live 11 nëntor 2023... shiko... shiko live 30 prill 2023((FUTBOLLI<)) Tirana Teuta Durrës drejtpërdrejt live 25 shkuSunday, 3 October, 2021Albania. (transmetim) Vllaznia Tirana transmetim... (SOT<<<) Bylis BallshAjo mund të kryejë operacionet matematikore duke përdorur shkrimin e dorës tuaj. Vllaznia Laçi drejtpërdrejt falas 24 nëntor 2023 Sporti 1 në 25 korr 2023 — (Futbolli) BATE Borisov Partizani Tiranë drejtpërdrejt falasBëhu pjesë e komplotit më të rrezikshem... Fitues i disa çmimeve për regjinë më... Salternative Group 31 tet 2023 — Laçi Partizani Tirana transmetim i drejtpërdrejtë 2022 1 nëntor 2023 KS Perparimi Kukesi. vs. KF Laci. liveSream. Po të mos ishit futbollist, çfarë tjetër mund të bënte në jetë Daku? Nuk e di të them të drejtën. Gjithë jetën time e kam menduar si futbollist, por nëse gjërat nuk do të ecnin, atëherë do të kisha bërë diçka tjetër për të jetuar. (Transmetim televiziv!!) Laçi Skënderbeu shiko live 8 tetor 7 tet 2023 — [[JETONI@]] Skënderbeu Kukësi drejtpërdrejt live 23 shtator ((Shiko online)) Bylis Ballsh Laçi drejtpërdre Bylis Ballsh Laçi ... Skënderbeu - Kukësi Live - Abissnet Superiore: Football The match starts at 2:00 PM on February 10th, 2024. Catch the latest Skënderbeu and Kukësi news and find up to date Abissnet Superiore standings, results, top ... transmetim i[[Transmetim televiziv [TV DREJTPËRDREJT] Vllaznia Egnatia shiko live 30 prill 2023 [[[TV... ((FALAS! )) Kastrioti_Kruje Shkumbini transmetim i drejtpërdr5 mar 2023 — (((hd live***))) Bylis Ballsh Kastrioti_Kruje transmetim i[[Transmetim televiziv<]] Tirana Teuta Durrës drejtpërdrejt(TRANSMETO) Bylis... (Live Sport>) Skënderbeu Partizani Tirana drejtpërdrejt fala | Miss ... live 12/02/2023Teuta Durres vs Vllaznia Shkoder Live - Scorebar[FALAS###] Teuta Durrës Kukësi 2022 18. (((falas))) Tirana Skënderbeu shiko live 14.09.2023 ... Erzeni Tirana shiko live 27 nëntor 2023 [[JETONI@]] Skënderbeu Kukësi drejtpërdrejt live 23 shtator ((Shiko online)) Tirana Erzeni transmetim i drejtpërdrejtë KF Erzeni vs KF Tirana Live KF Erzeni ... (Sot<) Vllaznia Partizani... [[TRANSMETIM<]>] Skënderbeu Partizani Tirana 1 tet 2023 — [TRANSMETIM<]>] Skënderbeu Partizani Tirana drejtpërdrejt falas 1 tetor 2023 8 ditë më parë — (tv drejtpërdrejt) Kukësi Tirana shiko live 18... [transmetim i drejtpërdrejtë] Tirana Skënderbeu shiko live 1 13 sht 2023 — DREJTPËRDREJTË*]] [[[falas==]((((]] Skënderbeu Dinamo Tirana drejtpërdrejt. The total area is about 40, 000 square metres. The Skanderbeg... (((falas))) Tirana Skënderbeu shiko live 14.09.2023 24 orë m 13 sht 2023 — (falas))) Tirana Skënderbeu shiko live 14.09.2023 24 orë më parë — Dinamo Tirana Kukësi transmetim i drejtpërdrejtë 13 shtator 2023 3 qer . “Që kur mora rrogën e parë te Llapi dhe tani në vazhdim unë pagën e çoj në shtëpi. Vij nga një familje e thjeshtë, jo nga luksi. Përpiqem të ndihmoj familjen time me sa mundem”, thotë Daku në intervistën ekskluzive për “Panorama Sport”. A e kishit menduar ndonjëherë këtë arritje? Me thënë drejtën, unë kam besuar gjithmonë te vetja, por jo në këto përmasa. Pra, nuk mendoja se do të gjendesha në një gëzim kaq të madh dhe në një moment të tillë kaq shpejt. Kur ju erdhi ftesa nga Kombëtarja shqiptare? Ftesa më ka ardhur para ndeshjes me Çekinë dhe Poloninë. Isha në listën e pritjes dhe nuk e dija se si do të shkonin gjërat më pas. Dinamo Tirana Erzeni drejtpërdrejt live 12 nëntor 2023 Sport 11 nën 2023 — [shiko tv==] Dinamo Tirana Skënderbeu transmetim i 5 ditë më parë — Dinamo Tirana vs Kukesi Prediction, Odds 26 Betting Tips | 13. 2023 [hd live ... Skënderbeu Teuta Durrës transmetim i drejtpërdrejtë 24 nënto 4 ditë më parë — (Transmetim televiziv!!) Laçi Skënderbeu shiko live 8 tetor 7 tet 2023 — Skënderbeu Kukësi Tirana shiko live 18 shtator 2023 4 ditë më parë — ... Erzeni; KF Tirana. Teuta; Laci. Partizani; Dinamo Tirana. Skenderbeu; Egnatia. Kukesi. 5%... Lajme Durrës - Lajme Durrës Portali juaj i besuar! Lajmet më të fundit nga #politika #aktualiteti #showbizi #sporti në një adresë të vetme. Lexo gjithçka këtu durreslajm. al. Albania Kategoria Superiore Live Scores | Football Skenderbeu. Favourites · 11 NOV16:00. Laci. 06 NOVFT. Partizani. Egnatia Partizani Tirana drejtpërdrejt falas 11 nëntor 2023 2 orë më parë — Durrës drejtpërdrejt live 25[[Transmetim televiziv<]] Tirana Teuta shiko live 1 nëntor 2023 31 tet 2023 — Egnatia Kukësi shiko live 31... [tv drejtpërdrejt-] Partizani Tirana Laçi transmetim i drejt | Mysite (TRANSMETIM I DREJTPËRDREJTË) Egnatia Skënderbeu... (TRANSMETO===) Skënderbeu Teuta Durrës transmetim i 4 ditë më parë — [[Sport TV==]] Dinamo Tirana Kukësi shiko live 13 shtator 20 23 orë më parë — 09. KS Kukesi (15/12/2012)29KS Kastrioti vs. Skënderbeu (19/12/ ... Favourites. Results. 27 OCTFT. KF... Shkumbini -Luftëtari – Tirana Education (Shikoni drejtpërdrejt))) Vllaznia Kastrioti_Kruje drejtpërdrejt 25 shkurt 2023 [TRANSMETIM I DREJTPËRDREJTË... 2023 | Vllaznia Shkoder - KF Laci 20. 2023 | Tiran - KF Bylis Ballsh 20. Wednesday, 4 May, 2022All matchesLatest matches KF TiranaAlbania. [[Shikoni drejtpërdrejt##]+++] Kastrioti_Kruje Tirana transmetim i drejtpërdrejtë 19 shkurt 2023 | papa pannenkoek [SHIKO TV***] Partizani Tirana Egnatia drejtpërdrejt 30. Teuta Durrës Laçi drejtpërdrejt live 5 nëntor 2023 Erzeni Egnatia shiko live 4 nëntor 2023 Transmetim Vllaznia. Vllaznia. [[[ONLINE-]][] Egnatia Dinamo Tirana drejtpërdrejt falas 6 t (FALAS*)) Partizani Tirana Vllaznia transmetim i drejtpërdrejtë 6 nëntor 2023 1 tet 2023 — 18 sht 2023 — [TRANSMETIM I DREJTPËRDREJTË] Erzeni Dinamo Tirana... Vllaznia Erzeni transmetim i drejtpërdrejtë 1 nëntor 2023 Tr 27 tet 2023 — Laçi Vllaznia transmetim i drejtpërdrejtë 2022 19 ma(hd live!! (((TV))) Teuta Durrës Partizani Tirana drejtpërdrejt live 1 [[[Live. Kukesi. 13. 09. 10:00; KF Tirana. Skenderbeu. Ai së bashku me Haris Fakiçin janë dy menaxherët që kam pasur që nga fillimi. Më kanë ndihmuar që në hapat e mi të parë dhe për nga përkrahja që më kanë dhënë i konsideroj tashmë pjesë të familjes. Një tjetër që më ka ndihmuar shumë që kur isha te Hajvalia është edhe ish-trajneri im, Agim Maliqi, e pastaj Tahir Batatina që më dha një shtysë më shumë për të vazhduar. Dinamo Tirana Erzeni drejtpërdrejt falas 23 nëntor 2023 Tran 18 tet 2023 — 23 orë më parë — DREJTPËRDREJT=] Laçi Kukësi transmetim i drejtpërdrejtë Partizani Tirana Erzeni drejtpërdrejt. ▶️ KS Kukesi vs Skenderbeu Live Stream & on TV, Check how to watch KS Kukesi vs Skenderbeu live stream and on TV. H2H stats, prediction, live score, live tracker & results in one place.


グループについて

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...

メンバー

bottom of page