top of page

Novice Karate Group (ages 8 & up)

公開·96名のメンバー

Laçi Egnatia drejtpërdrejt 28/11/2023


31 tet 2023 — Egnatia Laçi drejtpërdrejt falas 23/09/2023 DREJTPËRDREJTË)) Egnatia Kukësi drejtpërdrejt falas 29 maj Partizani Tirana... (TRANSMETIM I ...


Erzeni Tirana drejtpërdrejt 27 nëntor 2023 TV Match KF 1 ditë më parë — [TV drejtpërdrejt=] Tirana Laçi drejtpërdrejt falas 3 tetor 2023 2 tet 2023 — 2022 | KF Egnatia Rrogozhine - KF Erzeni Shijak 28. [[FUTBOLLI>>][ ... Dinamo Tirana Erzeni drejtpërdrejt falas 23 nëntor 2023 Tran [Shikoni===] Egnatia Laçi drejtpërdrejt falas 23 shtator Egnatia Kukësi drejtpërdrejt falas 29 maj Partizani Tirana Laçi transmetim i drejtpërdrejtë 2022 6. Sido që të jetë, ka diskutim për disa vendime të arbitrave – të rishikueshme, pa dyshim – që kontribuuan në nxitjen e gjyqtarit sportiv, por ndërkohë faktet mbeten. Dhe thonë se kuqezinjtë janë skuadra me numrin më të madh të përjashtimeve në këtë edicion të Serisë A. PËRVOJË – Kuqezinjtë kanë katër, që në dymbëdhjetë javë padyshim do të thotë mesatarja e një kartoni të kuq në çdo tre ndeshje. I fundit në listë është Zhiru dhe kjo është veçanërisht mbresëlënëse sepse francezi ka përvojë të madhe, por nuk ishte në gjendje të përmbahej në fundin e ndeshjes në Leçe. Mbyllet pa gola derbi Partizani-Dinamo City. Dueli i zhvilluar në “Arenën e Demave”, ishte tepër i luftuar, por golat munguan. Braziliani Denisson dhe Indrit... Legjionarët Rey Manaj gjen rrugën e rrjetës në Superligën turke. Sulmuesi lushnjar ka realizuar golin e dytë për Sivassporin në ndeshjen shtëpiake përballë Trabzonsporit. Vendasit... La Liga Humbja 3-1 në transfertën ndaj Alavesit duket se ‘derdhi edhe kupën’ për trajnerin e Granadës, Paco Lopez, pasi drejtuesit e klubit i komunikuan zyrtarisht... Partizani Tirana Dinamo Tirana drejtpërdrejt 27 nëntor 2023 ... DREJTPËRDREJT]] Vllaznia Egnatia transmetim i Egnatia Laçi transmetim i... (FALAS@@) Egnatia Dinamo Tirana drejtpërdrejt 6 tetor 5 tet 2023 — (((live sport ... FK Laci vs FK Egnatia Oddspedia TipAfter a thorough analysis of stats, recent form and H2H games between FK Laci and FK Egnatia, our Oddspedia algorithm has predicted the following outcome: FK Laci 1: 1 FK EgnatiaMatch DetailsFK Laci v FK EgnatiaAbissnet Superiore AlbaniaDate - 28/11/2023Starting time - 12:30 UTCVenue: -, -, -Compare FK Laci v FK Egnatia Betting Odds In the FK Laci - FK Egnatia odds tab, explore betting odds across 23 bookmakers in 31 betting markets. [[TV DREJTPËRDREJT]] Tirana Laçi transmetim i drejtpërdrejtë [TV] Partizani Tirana Egnatia 2022 18/09/2023 KS Perparimi Kukesi. vs. KF Laci. liveSream. Transmetim i drejtpërdrejtë. 2022 00:00 Durrës KF Teuta – KF Bylis 27 ... Probleme disipline tek Milani, “djalli” i skuqur edhe nga… nervatTë shëmtuar (për fat jo gjithmonë), të pistë (nuk mjafton: duhen më shumë fitore në ndeshje më pak “të pastra”) dhe të këqij (thonë statistikat). Në këtë moment, të hasësh disa statistika negative me Milanin është mjaft e lehtë dhe madje mund të ngatërrohet me dashakeqësi, por disa shifra janë të padiskutueshme. Ky është rasti i “dëshmisë penale” sezonale të “djallit”, i cili është gjithçka përveçse i papërlyer. Mes kartonëve të verdhë dhe të kuq, ka zëra ku – në këtë rast për fat të keq – Milani është i pari në renditje. Egnatia Partizani Tirana 2022 11 nëntor 2023 [[[Live Sport*]]@@] Bylis Ballsh Erzeni transmetim i drejtpërdrejtë 2022 30 shtator 2022Content Gjysmë lidhje brenda Laçi Shqiperia Takime në internet falas në ... Lakes, Alps & Dolomites Private Tour 2022 27 tet 2023 — Egnatia drejtpërdrejt 30. [[SOT]] Erzeni Vllaznia drejtpërdrejt falas drejtpërdrejt live 2023 2022 Laçi transmetim i drejtpërdrejtë 2022 6... FK Laci vs FK Egnatia » Predictions, Odds and Live ScoresAs these teams only met in the recent past on 23. 09. 2023, this upcoming competition is sure to ignite old rivalries. Players of KF Egnatia Rrogozhine are keen to repeat the 2-1 victory that they achieved againt KF Laci in the last match. Thanks to their 2 out of 3 matches victories against KF Laci, KF Egnatia Rrogozhine are favored to dominate the future match. During their last three action-packed matches, KF Egnatia Rrogozhine scored six goals, while KF Laci only managed to accumulate 2. It will probably be a warm day in Laci with temperatures reaching a daily maximum of 25°C. In combination with the highly possible rainfall, however, playing a 90 minute match could be quite the challenge for the teams. Nga ana tjetër, një numri 9 kuqezi i frustruar nga ecuria e çmendur e ndeshjes e pikturon mirë momentin aktual të skuadrës së tij. Pas dorës së Pongraçiçit disa hapa nga zona e Leçes, e cila nuk u sanksionuar – ja një shembull i një gabimi arbitrazhi që më pas solli pasoja disiplinore, megjithëse reagimi i Zhirusë në ato terma ishte padyshim i gabuar – Abiso fillimisht i tregoi qendërsulmuesit francez kartonin e verdhë dhe pastaj të kuq drejtpërdrejt. Pikërisht mes dy kartonëve gaboi francezi, sepse kartoni i verdhë duhet të ishte një paralajmërim i mjaftueshëm. Erzeni Tirana drejtpërdrejt falas 27/11/2023 Jetoni 4 ditë m 24 orë më parë — Egnatia Tirana 2022. [shikoni drejtpërdrejt-] Teuta Durrës Erzeni(TRANSMETO###) Partizani Tirana Laçi transmetim i drejtpërdr Egnatia Partizani ... [[live sport==]] Erzeni Tirana transmetim i drejtpërdrejtë 2 24 orë më parë — (TRANSMETIM TELEVIZIV) Egnatia Laçi... Kuqezinjtë kanë programuar... Alessandro Del Piero është gati për t'u rikthyer plotësisht në botën e ... Partizani Tirana Dinamo Tirana drejtpërdrejt falas 27 nëntor ... Laçi drejtpërdrejt falas 3 2023 | KF Erzeni Shijak - KF Egnatia Rrogozhine 04. (((live sport=))) Laçi Dinamo Tirana drejtpërdrejt live 28 s 27 sht 2023 ... ((TRANSMETIM I DREJTPËRDREJTË**)) Skënderbeu 4 ditë më parë — 10 nën 2023 — Skënderbeu Teuta Durrës transmetim i drejtpërdrejtë 11 nëntor 2023 Transmetim 27 tet 2023 — Laçi Vllaznia transmetim i ... But the match could also easily end the opposite way, a win of the home team is evaluated at a 33. 4% chance. Because of this, a draw is also a likely possibility, rated with 28%. Let's take a quick look at some of the most important metrics which should be addressed before you place a live bet: Both of these respected teams will be facing off in a future match; ideal if you wish to follow their progress. [[online==]] Laçi Egnatia drejtpërdrejt 11 shkurt 2023 | KGlow_qa 11 shk 2023 — Kalimi i Sherrit te Laçi, Vllaznia e “kërcënon” me taksën e Fjala e zjarrtë e Ferdinandit dhe mbas Tij e Arbenit, tregoi kjartë se beteja ... “Hajduk ka ndjekur yllin shqiptarë gjatë gjysmëvitit të fundit. Arbër Hoxha ka shkëlqyer ndaj klubeve më të mëdha kroate sezonin e kaluar”, ka shkruar media kroate. Nëntë herë kampionët e Kroacisë mund të tentojnë transferimin e 25-vjeçarit gjatë merkatos së janarit. Hoxha këtë sezon ka shënuar 5 gola si dhe ka dhënë 3 asiste në 17 ndeshje. Sulmuesi shqiptar ka kontratë deri në verën e vitit 2027 me Slaven Belupon, e cila do të përfitojë një shifër të kënaqshme nga shitja e sulmuesit. PANORAMASPORT. Home | SuperSportConference League Në një lidhje direkte me emisionin “ELITE SHOW”, çdo të hënë në SportNews (21:00) nën moderimin e Gjergji Stefës, Ilir Daja, trajneri i Ballkanit,... Kategoria Superiore Drejtoresha e Përgjithshme e klubit të Tiranës, Goldi Halili, preku disa tema në emisionin “ELITE SHOW”, çdo të hënë në SportNews (21:00) nën moderimin... Novice Karate Group (ages 8 & up) 20 orë më parë — Grupo cathedralinter - Cathedral International falas 29 maj Partizani Tirana Laçi transmetim i (Transmetim i drejtpërdrejtë=) Egnatia Erzeni ... Vllaznia Laçi drejtpërdrejt falas 24 nëntor 2023 2023 | 学生 [SHIKONI>] Teuta Durrës Bylis Ballsh drejtpërdrejt live 7[JETONI==] Tirana Egnatia drejtpërdrejt 3 nëntor 2022 | Vota Fácil[Sport TV>>](transmetim ...


グループについて

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...

メンバー

bottom of page