top of page

Novice Karate Group (ages 8 & up)

公開·99名のメンバー

Feyenoord Atlético Madrid koukněte se 28/11/2023

4. 10. 2023 — Atlético Madrid nakonec poráží Feyenoord Rotterdam 3:2. Hosté se ujali vedení v sedmé minutě, kdy si nešťastnou vlastní branku vstřelil ...

Domácí od té doby polevili a do šancí se dostával Feyenoord. Dva špičkové zákroky ale vytáhl Jan Oblak, který zachránil Atléticu vítězství. Střídání v týmu Atlético Madrid: ze hřiště odchází Álvaro Morata, přichází Ilias Kostis. Sestavy a rozestaveníAtlético Madrid(5-3-2)Feyenoord Rotterdam(4-3-3) Zerrúqí78. min Džahánbachš NáhradníciAtlético Madrid10Correa17Galán31Gomis1Grbić27Kostis14Llorente25Riquelme26Gismera40Guerrero29BonarNáhradníciFeyenoord Rotterdam3Beelen11Dilrosun7Džahánbachš31Lamprou32Lingr15López19Minteh2Nieuwkoop16van den Belt39van SasDomácí obrana si poradila i s dlouhým autem do pokutového území a jednoduše míč odkopla do bezpečí. Do pokutového území se při přímém kopu hostů vydal i hostující brankář. Ve vápně však kraloval jeho protějšek Jan Oblak. Dávid Hancko uspěl v hlavičkovém souboji, nicméně hosté se nedokázali prokombinovat do střelecké pozice. Defenzivě Atlética vypomáhá už i Morata. Zadáci Feyenoordu si dali pozor a nenechali domácího obránce odcentrovat. Střídání v týmu Atlético Madrid: ze hřiště odchází Rodrigo de Paul, přichází Marcos Llorente. První poločas končí! V úvodní pětačtyřicetiminutovce jsme sledovali parádní fotbal. Atlético právě vstřelilo branku! Je vyrovnáno! Atlético dotahuje krok doslova v poslední vteřině nastaveného času! Defenziva Feyenoordu po rohovém kopu nedokázala míč odvrátit. Lino míč vrátil na malé vápno, kde se tělem prosadil Witsel a ANTOINE GRIEZMANN v pádu vystřihl nádherné akrobatické zakončení! Jan Oblak se musel zapojit do rozehrávky Atlética. Feyenoord právě vstřelil branku! Feyenoord se hned v úvodu utkání dostává do vedení! Nizozemský celek se dočkal odměny za svou aktivitu. Na přihrávku do vápna si naběhl Ajase Ueda, jehož pokus Oblak vyrazil a MARIO HERMOSO si míč srazil do sítě! Hosté pro změnu zaútočili po levé straně hrací plochy, jenže Ueda nepovedeným zakončením jen líznul míč nad sebe. Domácí celek je zatím poněkud zaskočený a nedostává se na polovinu soupeře. Feyenoord v úvodu napadá Atlético hodně vysoko. César Azpilicueta byl jako první u odraženého míče na vlastní polovině a šikovným odkopem dokonce získal pro Atlético Madrid vhazování. Online: Atlético - Feyenoord 3:2, Liga mistrů - Fotbal iDNES. czJe konec! Atlético Madrid nakonec poráží Feyenoord Rotterdam 3:2. Hosté se ujali vedení v sedmé minutě, kdy si nešťastnou vlastní branku vstřelil Hermoso. O bleskovou odpověď se však postaral Álvaro Morata. Atlético poté bylo lepším týmem, jenže své náznaky nedotáhlo do gólové tečky. Naopak na druhé straně po přímém kopu udeřil Dávid Hancko. V závěru poločasu však z ojedinělé akce vyrovnal Antoine Griezmann. Ve 47. minutě navíc Morata potvrdil skvělý vstup Atlética do druhé půle. Hosté zkoušeli projít vpřed středem hřiště, ale domácí obraně vypomohl Griezmann. Nahuel Molina od rohového praporku odcentroval na malé vápno, kam vyrazil brankář hostů a míč vyrazil mimo vápno. Do balónu se opřel Koke, který z voleje minul branku. Hermoso dostal přihrávku do pokutového území a bez přípravy míč posílal před branku. Obránce ve skluzu jeho pobídku srazil na roh. César Azpilicueta diriguje rozehrávku Atlética v zadních řadách. Domácí obránce si nemusí dávat pozor na napadající soupeře. Atlético Madrid Celtic koukněte se živě 7 listopadu 2023 6. 11. 2023 — [PROUD] Feyenoord Celtic on-line přenosu 19. Do elitní skupiny rozhodčích UEFA byl zařazen před pěti lety. V srpnu 2010 překonal rekord Stuarta ... Hostující celek se ihned po vyrovnání Atlética vydal vpřed. Kombinace Feyenoordu za středovou čárou však vyústila v nepřesnou přihrávku. Atlético právě vstřelilo branku! Branka nakonec platí a Atlético se bleskově dočkalo vyrovnání! Přihrávka za obranu Feyenoordu měla směřovat na Saúla, který byl v ofsajdu, jenže se prakticky nezapojil do hry. Od obránce se míč odrazil do skvělé pozice pro ÁLVARA MORATU, který bez přípravy rozvlnil síť! Tak pozor! Domácí sice dopravili míč do sítě, ale asistent odmával ofsajd. Samuel Lino si pohlídal pohyb soupeře a čistým způsobem odehrál míč do středu hrací plochy. Domácí spěchají vpřed s dalším útokem. Koke se skvěle stáhl na hranici vlastního pokutového území a bez problémů si pomohl malou domů. Atlético v posledních minutách převzalo otěže dnešního utkání. Další ofenzivní výpad Atlética, po kterém dokonce zazvonila branková konstrukce, nyní skutečně zastavil odmávaný ofsajd. Domácí zahrávali rohový kop, jenže secvičený signál se jim vůbec nepovedl. Molinovi se míč svezl po kopačce a skončil u soupeře. Hostující brankář si dal pozor na nákop za obranu, vyrazil ven z branky a odehrál míč na osamoceného stopera v modrém dresu Feyenoordu. Hosté mohli přejít do zajímavého protiútoku, jenže César Azpilicueta využil nepovedeného zpracování soupeře a pohotově míč odehrál do bezpečí. Online: Feyenoord - Atlético 0:0, Liga mistrů - Fotbal iDNES.cz Liga mistrů, Skupina E. Začátek utkání: 28. 11. 2023 21:00. Feyenoord Rotterdam. 0 : 0. (-:-). Logo Atlético Madrid Atlético Madrid. Na přetažený centr si naběhl DÁVID HANCKO, jehož první ránu Oblak vyrazil, nicméně na dorážku už nedosáhl! Ta přišla až po dalším zákroku, kterým se provinil César Azpilicueta. Lino si výborně pokryl míč na vlastní polovině a Lutsharel Geertruida jej nedovoleným zákrokem poslal k zemi. Ani za tento zákrok sudí nevytáhl kartu. Igor Paixão si navedl míč na pravačku a vypálil zpoza pokutového území. Lazio Feyenoord koukněte se 7 listopadu 2023 Sportovní TV 25. 10. 2023 — [ŽIVÁ TV<<] Atlético Madrid Feyenoord koukněte se 4 října 20 20. 9. 2023 — 9. 2023 — Feyenoord Celtic přenos živý 19 záříSkupina D: Benfica ... Nizozemský celek raději drží míč na kopačkách v zadních řadách. Antoine Griezmann byl dohrán v souboji na polovině hrací plochy. Atlético chtělo soupeře zaskočit bleskovou rozehrávkou, ale Feyenoord si ji pohlídal, Feyenoord právě vstřelil branku! Hostující celek se vrací zpátky do vedení! Feyenoord zahrával přímý kop na polovině Atlética. Jeho ránu Jan Oblak dobře viděl a míč vytěsnil na rohový kop. Je za námi úvodní půlhodina dnešního souboje a zatím sledujeme zajímavé utkání. Feyenoord přestál silnou pasáž Atlética a už se znovu tlačí vpřed. Hosté si nyní nerozuměli při kombinaci na polovině hřiště. Lutsharel Geertruida musel hodně zabrat, aby míč odehrál před napadajícím Linem. Samuel Lino si v souboji se soupeřem pomohl zatažením za dres, což neuniklo zraku hlavního rozhodčího. Rozehrávat bude Feyenoord. Atlético v posledních minutách jednoznačně kraluje dění na hřišti. Sudí se jde přesto podívat na video! Rámiz Zerrúqí viděl vysoko postaveného Jana Oblaka a zkusil štěstí střelou z poloviny hřiště. Jeho projektil ale prolétl kolem domácí svatyně. Dávid Hancko nakopl míč na polovinu Atlética Madrid, jenže stopeři domácího celku si jeho pobídku hravě pohlídali. Atlético kombinuje s míčem na vlastní polovině. Na stadionu i po brzkém zásahu Feyenoordu panuje vynikající atmosféra. Atlético se okamžitě vydalo vpřed se snahou o odpověď. Na levé straně operoval Samuel Lino, jenže obránce mu nedal prostor. Atlético de Madrid-Feyenoord | UEFA Champions League Atlético de Madrid vs Feyenoord: All the latest UEFA Champions League Group stage match information including stats, form, history, and more. Lazio Feyenoord přenos živý 07/11/2023 Hodinky 7. 11. 2023 — 2023 — před 13 hodinami — Celtic Lazio koukněte se 4 října 2023 Nejl 3. 10. 2023 — [živé hd] Atlético Madrid Feyenoord přenos živý 4 října ...